Znáš tato nejkrásnější místa Jihočeského kraje? Prohlédni si je na Instagramu!

Jihočeskému kraji to na Instagramu neuvěřitelně sluší. O celé řadě zajímavých míst nemají tušení ani místní. Inspiruj se výběrem tipů na lokality a návodem, jak si fotky, videa a příběhy na Instagramu prohlížet bez zbytečného čekání a omezení.

Krása bez filtru #nofilter

Instagram nejsou jen naaranžované fotky ze života „dokonalých“. Jsou to také skvělé tipy na nové restaurace, výlety, zážitky a místa, kam má smysl se podívat. Za nefalšovanou přírodní krásou bez filtru nemusíš nutně cestovat za hranice. To ostatně dokazují i nejsledovanější Instagrameři u nás, kteří zásobují stovky tisíc sledovatelů fotkami z Jihočeského kraje. Důkazem je pohled na hashtagy #jihoceskykraj a #jiznicechy. Dechberoucí vodní hladiny, zámky, zapomenuté stavby a výhledy do krajiny. Každé roční období má něco do sebe!

Kam vyrazit na fototrip?

Jihočeský kraj nabídne několik fotogenických překvapení, za kterými se vyplatí vyrazit, a to rozhodně nejen kvůli srdíčkům na Instagramu. Jedním z favoritů je zámek Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí na Českobudějovicku. Ten je zajímavý především tím, jak úžasně se podařila jeho devítiletá rekonstrukce. Díky tomu se stal výhercem soutěže TOP destinace ČR v kategorii Fénix, kterou pořádá organizace Czech Tourism.

https://www.instagram.com/p/BY3KK60DuaO/

Dalším žhavým kandidátem na Instagramový hit je zřízenina hradu Helfenburk u Bavorova. Kouzlo místa dokládá fakt, že se stalo několikrát kulisou pro natáčení českých pohádek.

https://www.instagram.com/p/BdLHgchDfr3/

Trojici skvostů z Jihočeského kraje uzavírají Slavonice. Městečko s nezapomenutelnou atmosférou vybije baterku mobilu během chvilky. Každé zákoutí si žádá o vycvaknutí. 

https://www.instagram.com/p/BdLXjX8jySw/

Tip pro rychlé nahrávání fotek na Instagram

Nenechávej si fotografické úlovky z Jihočeského kraje jen pro sebe. Pokud chceš být aktivní na Instagramu, neobejdeš se bez kvalitního připojení k internetu. Není nutné si hned ukrajovat z mobilních dat. Nahrávej fotky z mobilu přes domácí bezdrátové připojení k internetu, případně využij pro některé aktivity webovou verzi Instagramu.

Nebaví tě pomalé načítání fotografií, videí a příběhů? Neztrácej čas a užívej si nejen Instagram bez omezení. Stačí u AIM nezávazně poptat internet na doma. Čekají na tebe internetové tarify s rychlostí až 400 Mbps. To stačí nejen na Instagram, ale také na zálohování fotografií ve vysokém rozlišení, streamování HD videa, hraní her a prakticky všechny datově náročné online aktivity. Pomalé připojení nejde se světem sociálních sítí a multimédií dohromady. Chceš zrychlit připojení k internetu za super cenu?

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message