Ze Zlínského kraje až mezi profesionální hráče online her! Jak na to?

Živit se profesionálním hraním počítačových her je sen celé řady hráčů. Mnoho z těch, kterým se to dlouhodobě daří, pochází ze Zlínského kraje. Co je základním předpokladem toho, aby se z paření ve volném čase stalo zaměstnání na plný úvazek?

NecroRaisers jsou legendy

Je to více než 20 let, co byl v České republice založen nejstarší herní tým. NecroRaisers začínali u hry Quake a jsou legendami tuzemského progamingu. O to zajímavější je, že tým se sídlem ve Zlíně stále funguje a na kontě má celou řadu skvělých výsledků. Složení týmu není stálé, ale to nic nemění na tom, jak velký vliv měli a mají NecroRaisers na herní komunitu. Ze spolku kamarádů se stal profesionální multiherní klan se sponzory, mediálními partnery a možností cestovat po zajímavých akcích. Progaming se ze celou dobu existence týmu výrazně posunul vpřed. Důkazem je i fakt, že elektronický sport začíná lákat čím dál větší množství diváků.

Trénink dělá mistra

Láká tě progamerské kariéra? Začni pečlivě trénovat! Hráči ze světové špičky se netají tím, že každý den v týdnu věnují pilování dovedností a přemýšlení nad novými strategiemi. S počtem odehraných hodin se budeš zlepšovat. V rámci tréninku je vhodné sledovat také streamy jiných hráčů. Každý, kdo to s hraním her myslí vážně, by neměl šetřit na vybavení. Samozřejmostí je nejen výkonná herní sestava a kvalitní příslušenství, ale také stabilní připojení k internetu.

Bez rychlého internetu s bleskovou odezvou si jen tak nezahraješ. Příliš vysoký ping a pomalé připojení ti v lepším případě bude pouze kazit výsledky, v tom horším zcela znemožní hraní. Každá milisekunda při hraní na profesionální úrovni rozhoduje o tom, zda-li vyhraješ ty, nebo tvůj soupeř. Kde ve Zlínském kraji narazit na internet vhodný pro hráče?

Stabilní internet pro online hry

Připojení pro milovníky počítačových her musí být stabilní, rychlé a bez omezení. Správnou odpověd na tyto požadavky přináší do Zlínského kraje internetové tarify AIM. V nabídce je připojení na vlastní optické síti. Tam, kde zatím není síť k dispozici, nechybí cenově zajímavé DSL tarify s rychlostí až 200 Mbps. Odezva je skvělá a nic není omezeno. Věnuj se hraní na 100 % s vědomím, že se o tebe AIM dobře postará. Stačí nezávazně poptat připojení a my se ti ozveme zpět. Snadno si vybereš tarif, který ti bude vyhovovat. Po přechodu na rychlý internet už jen zapneš oblíbenou hru a začneš sbírat vítězství.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message