Základní TV ke každému internetovému tarifu

Změny v životě jsou vždycky těžké, zejména pokud nevychází z vašich vlastních potřeb. Když po vás někdo požaduje, abyste od základů změnili vaše zvyky (a ještě si za to připlatili), pak by člověk čekal, že s takovou změnou zároveň přijdou i výhody. Bohužel například u přechodu televizního vysílání na DVB-T2 to vypadá, že všechny investice, přelaďování programů a další otravné úkony vyústí pouze ve stejný výběr programů bez nových funkcí. Proč tedy místo zbytečného plácání se na místě nezkusit opravdovou změnu a nepřejít rovnou na IPTV? Pokud se bojíte nákladů navíc a nejradši byste si internetovou televizi předem vyzkoušeli, pak pro vás máme ideální řešení – základní nabídku internetové televize Kuki ke každému nabízenému internetovému tarifu.

Základní nabídka neznamená chudá nabídka 

V základní nabídce naleznete všechny hlavní české televizní stanice včetně například Seznam TV nebo Nova Cinema. Na své si tedy přijdou milovníci klasiky i moderních seriálů. Pokud ale toužíte po nějakém dalším kanále, který se v nabídce nenachází, nepředstavuje to vůbec žádný problém. Můžete si časem zvýšit počet programů přechodem na tarify Kuki menší nebo Kuki větší. Pokud chcete pouze pár konkrétních stanic, lze je dokoupit k základní nabídce jednotlivě. Kromě toho samozřejmě získáte i přístup do videotéky, kde si můžete užít filmy ve vysoké kvalitě a videoarchivů jednotlivých stanic. S Kuki tedy není žádná katastrofa, když jeden týden zapomenete sledovat váš oblíbený seriál. V archivu na vás počká až do doby, kdy budete mít na sledování dostatek času a pohody.  

Nejde ale jenom o to, co sledujete, ale také jak. S funkcemi internetové televize odpadají strasti sledování pořadů starým způsobem. Vše si můžete spustit od začátku i po zahájení vysílání pořadu, přeskakovat reklamy a sledovat vysílání zpětně – čeká na vás až 168 hodin záznamu.  

Nenechte se vázat starou televizí 

S námi máte jedinečnou možnost přestat být závislí na staré televizi a dívat se na pořady na nejrůznějších zařízeních. Nezáleží na tom, jestli máte tablet, laptop nebo mobilní telefon, chytrá televize Kuki si se vším poradí. Místo pořizování nového televizního přehrávače, který si porozumí s DVB-T2 signálem, stačí vsadit na Kuki, která se vám v plné kráse objeví na obrazovce se všemi dostupnými funkcemi.  

Co musíte udělat, abyste tarif získali? 

Stačí se podívat na naše aktuální akční nabídky internetových tarifů a dát nám o sobě vědět. Můžete zavolat, napsat mail nebo vyplnit náš formulář. Hlavní výhodou naší akce je, že si bez platby navíc vyzkoušíte, jak funguje internetová televize a spolu s ní k vám připutuje kvalitní a stabilní internetový signál. Nečekejte zbytečně dlouho, jinak hrozí, že vám naše jedinečné nabídka unikne. Nemá smysl se spokojit se změnou, kterou nechcete, když můžete vzít osud do vlastních rukou.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message