Vysočina rájem kontroverzních YouTuberů? Odhal jejich tajemství!

S kontroverzními YouTubery, kteří mají za cíl šokovat a bavit internetové diváky, se minimálně na Vysočině roztrhl pytel. Objev ty nejzajímavější a zjisti, díky čemu se jim podařilo na YouTube skutečně prorazit.

Fatty Pillow, Pstruh a další

Trvalo poměrně dlouho, než se česká YouTube scéna pořádně rozrostla. Mezi průkopníky můžeme zařadit například ViralBrothers. Úspěch série Debilní kecy motivoval celou řadu dalších jedinců, především mladých lidí. Nyní se můžeš na YouTube bavit nejen denními vlogy, pranky a beauty tutorialy, ale také hodnotnými reportážemi a rozhovory. Jiří Král, Kovy, Teri Blitzen, Hoggy, Pedro… tyto tvůrce zná prakticky každý. Nekonfliktní, vtipná a milá videa jsou však pouze jednou stranou českého YouTube světa.

Také jsou zde drzá, sprostá, tajemná a šokující videa od YouTuberů z Vysočiny. Nevěříš? Jako důkaz poslouží fakt, že vůbec první český YouTuber odsouzený za vulgární video je Petr Jelínek alias Pstruh z Jihlavy. Aby toho nebylo málo, ten stejný člověk zápasil v kleci s Alešem Bejrem, dalším netradičním YouTuberem. Přehlídku zajímavých YouTube osobní z Vysočiny rozšiřuje Karel Sivák alias Fatty Pillow z Třebíče. Nejoblíbenější streamer fascinuje tisíce diváků příběhy, drsným humorem i schopností dělat si srandu z vlastní váhy. Z Třebíče pochází také Nejfake. Maskovaný YouTuber, který veřejnost baví zajímavými hádankami a myšlenkami.

Přidej se mezi YouTubery

Vysočina je na kontroverzní YouTubery velmi úrodná. Jak si to vysvětlit? Možná tím, že je krajem lidí s originálním smyslem pro humor. Důkazem jsou jména Miroslav Donutil, Ivan Martin Jirous či Štěpán Mareš. YouTubeři představují novou generaci bavičů. Jejich tajemstvím je neustále přicházet s novým obsahem, který dokáže generovat co největší sledovanost. S vyššími počty zhlédnutí přichází také peníze z reklamy. Z koníčku v podobě natáčení videí se díky tomu může velmi rychle stát plnohodnotné zaměstnání.

Překážky v začátcích jsou minimální. Stačí najít odvahu a zapnout kameru. Někteří YouTubeři nahrají video na internet jen tak, další tráví hodiny střihem a úpravami. Každý z nich si však uvědomuje, že video a jeho zvuk by mělo být maximálně kvalitní. Pokročilé parametry zvyšují datovou velikost. Z tohoto důvodu by ve výbavě YouTubera nemělo chybět kvalitní a rychlé internetové připojení. Takové, se kterým lze i velmi dlouhé HD video nahrát za pár minut. 

Začni uploadovat videa na YouTube

Jak zjistit, jestli dokážeš zaujmout? Natoč první video a uploadni ho. Pokud k tomu nemáš vhodné připojení, neváhej nezávazně poptat internetový tarif od AIM. V nabídce je připojení na optické síti, pro Vysočinu nechybí pevný internet s DSL tarify o rychlosti až 200 Mbps. Samozřejmostí je připojení bez omezení, zákaznická podpora a super cena.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message