V čem je AIM jiný oproti ostatním poskytovatelům?

V našem českém internetovém rybníčku se pohybuje relativně velké množství poskytovatelů. A přesto má mnoho lidí pocit, že jsou poskytované služby nedostatečné. Ke komu ale přejít? My si samozřejmě myslíme, že nejlépe k nám, ale nejsou to jen plané řeči. Pojďme se společně podívat na výhody a rozdíly AIMu oproti ostatním poskytovatelům internetu.

Sázka na budoucnost 

Věříme, že budoucnost internetového připojení patří optickým kabelům, a proto investujeme do vlastní rozsáhlé infrastruktury, která toto připojení zákazníkům nabízí. Optická vlákna znamenají bezpečně přenášený signál, který je odolný proti externím vlivům a poskytuje stabilní i velmi rychlé připojení. Tam, kam naše kabely nedosahují, si lze od nás pořídit Wi-Fi internet založený na stejné infrastruktuře. Tedy také stabilní a rychlý. Ověřit si, jestli se AIM dostane i k vám, si můžete snadno zde

Klient především 

Naše služby přizpůsobujeme našim zákazníkům a ne naopak. Chceme přinášet do domácností právě takové telekomunikační služby, jaké opravdu potřebujete a jaké využijete. Maximálně nám záleží na transparentnosti a dobré komunikaci. K tomu slouží především zákaznické centrum, kde naši experti čekají na jakékoliv dotazy od vás. Kontaktovat je lze snadno na čísle 246 089 200 (od 8:00 do 20:00 každý den) nebo kdykoliv na emailu info@a1m.cz. Naším cílem je zcela zamezit vzniku jakýchkoliv starostí s vaším internetem. Proto se například kompletně postaráme o váš přechod od stávajícího poskytovatele k nám, vy nemusíte nic řešit.  

Internetová televize snadno a rychle 

K našemu připojení lze snadno získat i internetovou televizi, která mnohonásobně rozšíří vaše možnosti zábavy. Můžete si vybrat z desítek HD kanálů a nemusíte se nechat omezovat rozvrhem stanic. Vysílání lze sledovat až týden nazpět.  

Rozdíl mezi námi a ostatními poskytovateli tedy tkví především v přístupu k vám. Připojení, která nabízíme, pokrývají široké spektrum nejrůznějších potřeb a je šité na míru našim zákazníkům. Kromě toho jsme vám neustále k dispozici a společně dokážeme vyřešit jakýkoliv zádrhel, kterému však nejraději úplně předcházíme jasnou komunikací.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message