Studenti! Víte, jak získat opravdu rychlý internet s 10% slevou?

Studentský život v Praze, Plzni a dalších větších městech ČR se dokáže ošklivě prodražit. Ubytko, jídlo, učebnice, dojíždění, oblečení, nějaká ta zábava… v rozpočtu je třeba najít místo pro hromadu položek. Naštěstí existuje i několik věcí, na kterých můžete hned teď zásadně ušetřit. Jednou z nich je kvalitní připojení k internetu.

Studium offline je v dnešní době Mission: Impossible

 

Na střední a především vysoké škole se tak nějak předpokládá, že člověk v sobě najde dostatek zodpovědnosti na to, aby se na hodiny připravoval i doma. Různé úkoly, eseje, testy, skupinovky a zkoušky to zkrátka vyžadují. Když už se na poslední chvíli ponoříte do studia, je nestabilní a pomalý internet hozeným klackem pod nohy. A vaše motivace je fuč.

 

Vždyť potřebujete stahovat materiály, vyhledávat různé zdroje, číst Wikipedii a v neposlední řadě mít kontakt se spolužáky. O rychlém přístupu k vypsaným zkouškám a výsledkům ve školním informačním systému ani nemluvě. Když je po všem, chcete pařit online hru, stahovat multimediální soubory nebo třeba jen tak chillovat u oblíbené seriálu. Jinými slovy bez kvalitního netu se běžný student skutečně neobejde.

 

Tahle studentská sleva dává smysl

 

Je úplně jedno, zdali žijete s hromadou kámošů, nebo jste stále u rodičů. Vysokorychlostní internet by měl být vzhledem k výše uvedeným důvodům v každém studentském bydlení. Jak ale při hledání poskytovatele naložit s pořádně našponovaným rozpočtem? V praxi je to menší problém, než se může na první pohled zdát.

 

AIM právě nyní po celé České republice nabízí studentům středních a vysokých škol stabilní internetové připojení s rychlostí až 400 Mbps se slevou 10 %. Stačí doložit, že studujete (například průkazem ISIC, kartou školy či potvrzením o studiu) a sleva je vaše.

 

Internetové tarify startují na pouhých 200 Kč měsíčně. To vše bez nesmyslných limitů a závazků. K dispozici je jak základní připojení vhodné na běžné online aktivity, tak optické internetové připojení pro náročné uživatele. Jeho rychlost bohatě stačí pro několik spolubydlících, kteří chtějí streamovat HD video, mít připojený mobil, hrát na konzoli a stahovat objemné soubory.

 

Co teď?

 

Ověřte si dostupnost a AIM se vám zpět ozve s nabídkou. Hlavně nezapomeňte zmínit, že studujete. O nic dalšího se nemusíte starat. Za pár dní svištíte na rychlém internetu a studujete online na 100 %. Studentský tarif je ve všech ohledech plnohodnotným připojením. Jediným rozdílem je tak výhodnější cena platná po celou dobu čerpání služby.

 

Vynásobte si ušetřené peníze celou délkou studia a rychle zjistíte, že být studentem se opravdu vyplatí. Tak se přestaňte trápit s nespolehlivým připojením, drahými mobilními daty a slabou wifinou od souseda. Rychlý internet za skvělou cenu máte jako studenti na dosah!

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message