SOUTĚŽ: Vyhraj Samsung Smart TV, iPhone a další skvělé ceny!

Konečně je tady atraktivní online soutěž, ve které máš příležitost vyhrát opravdu hodnotné ceny. Nikdy nevíš, kdy se zrovna na tebe usměje štěstí. Jdi do toho a podívej se, jak se soutěže hned teď zúčastnit.

O co soutěžíš?


Lákavé výhry v soutěži s AIM čekají na to, až vykouzlí úsměv na rtech trojici vylosovaných účastníků. Na prvního šťastlivce čeká chytrý televizor Samsung UE49M5602. Elegantní model s Full HD rozlišením a úhlopříčkou 123 cm dokáže přinést hromadu zábavy do každé domácnosti. Ve spojení s internetovou televizí Kuki se stane nekonečným zdrojem filmových zážitků.

Druhou cenou v online soutěži je spolehlivý Apple iPhone SE 16 GB. Mimořádný výkon ve 4palcovém designu doplňuje 12megapixelový fotoaparát a natáčení videa ve 4K rozlišení.

Třetí výhru představuje internetové připojení AIM, nebo televizní služba Kuki s 60 TV kanály na 12 měsíců zdarma. Spolehlivý a rychlý internet potěší i velmi náročné uživatele, kteří potřebují připojení vhodné pro hraní online her, stahování velkých souborů a streamování videa ve vysokém rozlišení.

 

Jak se zúčastnit?


Žádné chytáky, hádanky, facebookové lajky a komplikované podmínky. Pro účast v soutěži musíš udělat jednu jedinou věc.

Vyplň dotazník týkající se spokojenosti s tvým stávajícím připojením k internetu. Dotazník ti zabere pouze krátkou chvilku. Čeká na tebe 12 bleskových otázek. AIM zrychluje internet v celé ČR a za tvůj názor rozdává zmíněné ceny.

Detailní pravidla soutěže najdeš zde. Odesláním pravdivě a korektně vyplněného dotazníku se automaticky zařadíš do soutěže. Pak už jen stačí počkat na losování. Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba starší 18 let.

Neváhej a využij jedinečnou šanci vyhrát Samsung Smart TV, Apple iPhone SE 16 GB a ty nejlepší služby z nabídky AIM!

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message