Rychlý internet aim u vás ve městě! Jak se připojit?

Rychlost internetu dnes velmi reálným způsobem ovlivňuje kvalitu života. S rostoucími požadavky moderních technologií a novými možnostmi pro uživatele se nutnost přejít na opravdu stabilní a rychlé připojení bude jenom zvyšovat. Ne všichni ale máme rádi změnu. Proto jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro všechny, kteří se rozhodnou zrychlit svoje připojení a zlepšit svůj život, ale zatím nevědí, jak na to. Podívejte se na postup, jak se připojit k internetu aim, který zavádíme a zrychlujeme po celé ČR. I v menších městech mají nyní uživatelé možnost využívat spolehlivý internet přes kabel!

1) Zjistěte, jestli nabízíme možnost připojení právě pro vás

Jednoduchým zadáním vaší adresy si ověříte, jestli dokážeme vaše připojení zrychlit. Stačí zaskočit na stránku www.aimzrychluje.cz a zadat adresu. Nejsme pouze ve velkých městech, ale i v menších obcích po celé ČR.

2) Kontaktuje nás a proberte detaily s experty

Nechcete vyplňovat adresu? Zavolejte na bezplatné číslo 800 880 920 nebo se nám ozvěte na email info@a1m.cz. Společně dokážeme připravit nabídku, která bude vaší domácnosti ušitá na míru. 

3) Do 48 hodin vám naši odborní pracovníci zvládnou vyřešit instalaci a připojení k naší síti 

V případě vašeho zájmu pracujeme svižně a bez čekání. Dokážeme vás připojit i přes starý router, ale rozhodně doporučujeme využít moderní zařízení, které dodáme my, protože jsou přesně testovaná a uzpůsobená pro nejlepší výkon.

4) Užívejte si rychlejšího internetu a dejte nám vědět, když se vyskytne jakýkoliv zádrhel

V případě jakýchkoliv potíží či nejasností se obraťte na naši zákaznickou podporu, buď telefonicky na čísle +420 246 089 200 nebo přes email na adrese podpora@a1m.cz. Jsme velmi hrdí na stabilitu a rychlost našeho připojení. Postaráme se o to, aby vše probíhalo bez problémů.

5) A co papírování?

Vyřešíme za vás veškeré papírování, přechod od předcházejícího poskytovatele tak není žádný problém ani zdržení.

Stále nevíte? Kabel je jistota!

Pokud vás trápí nestabilní Wi-Fi připojení, je nejvyšší čas začít přemýšlet nad kabelem. Nabídky nejrůznějších poskytovatelů se liší v mnoha aspektech, mimo jiné i tím, jestli k připojení využívají pevnou přípojku, nebo zmíněné Wi-Fi. Wi-Fi připojení s sebou často přináší nejen internet, ale i svoje vlastní neduhy, které se podepisují na stabilitě sítě. Negativně ovlivnit mohou váš internet s tímto druhem připojení například i výkyvy počasí. Jedná se tedy o nevhodné typ internetového připojení pro zákazníky, kteří hledají to nejspolehlivější řešení. S kabelem si můžete být jistí, že vaše připojení hravě zvládne například i streamování a nespadne v té nejnevhodnější chvíli. Milým bonusem je pak možnost připojit se přes kabel k internetové televizi. 

Můžeme zaručit, že přechod na rychlejší připojení proběhne pod našima rukama zcela bezbolestně, tak jako tomu během minulých let bylo u tisíců domácností. Nechuť ke změně znamená jenom omezení vlastních možností. Stačí se řídit naším malým návodem a váš internet snadno přejde od šnečího plazení k vesmírné rychlosti. 

 

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message