Přejděte z datového tarifu na pevnou síť

Datové tarify byly poslední záchranou všech domácností, které nemohly nebo nechtěly k internetovému připojení využívat jinou technologii. Časy se však mění a pokrytí pevným internetem roste. Opravdu rychlou linku přes kabel za výhodnou cenu máte nyní na dosah. Jaké výhody na vás čekají?

Když žijete v minulosti

 S dostupností rychlého internetu na tom České republika v minulosti nebyla zrovna dvakrát dobře. To potvrzují ostatně nejen statistiky porovnávající evropské země, ale také zkušenosti mnoha uživatelů z menších měst a odlehlejších oblastí. Kabel chyběl a Wi-Fi nedokázala nabídnout spolehlivost.

 Na začátku tisíciletí se záchranou stala technologie CDMA využívající analogovou NMT síť, aktuálně majitelé datových tarifů spoléhají na rychlejší LTE. Bohužel to nic nemění na tom, jak moc je tento typ připojení vzhledem k dnešním požadavkům pro uživatele nevýhodný. Proč?

 Vyčerpáte data a jste offline

 Klíčovým nedostatkem datových tarifů jsou přísné limity pro objemy přenesených dat. Jinými slovy si jako uživatel neustále musíte hlídat a vybírat, jaké video si pustíte, jak moc budete hrát hry, jakou aktualizaci si stáhnete a co budete na internetu dělat. Po vyčerpání zaplaceného balíčku dat se připojení většinou zcela deaktivuje a vy jste offline. Buď si musíte připlatit za navýšení dat, nebo čekat na další zúčtovací období.

 Není těžké shodnout se na tom, že nutnost hlídat si objem dat má k nefalšované zábavě opravdu hodně daleko. Množství zařízení v domácnosti a datová náročnost médií ve vysoké kvalitě roste. Aktivní uživatel dokáže za den spotřebovat bez problému několik GB a datový tarif je pro něj tím pádem nepoužitelný. Naštěstí existuje šance, jak si internet začít užívat naplno!

 Přejděte na kabel a data si nechte jako doplněk

 Kdy naposled jste ověřovali dostupnost kabelového internetu u vás doma? AIM nabízí pevný internet v podobě DSL tarifů s rychlostí až 200 Mbps. Dostupné jsou na 99 % území České republiky, a proto neváhejte připojení nezávazně poptat. Vyplníte pouze adresu a kontakt. AIM se vám ozve zpět s nabídkou a dalšími detaily.

 A co je vedle nízké ceny nejlepší? DSL tarify nejsou nijak datově omezeny. Surfovat, sledovat filmy, hrát hry, streamovat, uploadovat a bavit se budete bez omezení. Data od operátora rušit nemusíte, mohou se hodit pro zachování mobility na cestách a mimo domov.

 Stačit vám bude nejlevnější nabídka s malým objemem dat, protože plnohodnotný a opravdu rychlý internet budete mít nově přístupný po kabelu. Výsledkem bude jak finanční úspora, tak připojení odpovídající požadavkům těch nejnáročnějších uživatelů.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message