Patříš mezi obyvatele Středočeského kraje, kteří jsou odříznutí od světa?

Na opravdu rychlé internetové připojení, se kterým je možné pohodlně stahovat velké soubory a přehrávat online video v HD rozlišení, mnoho obyvatel Středočeského kraje stále čeká. Ty mezi ně patřit již nemusíš. Řešení je na dosah!

Když se sejdou starostové, je to vážné

I když to zní neuvěřitelně, některé kraje v České republice stále čekají na vysokorychlostní internet. Konkrétně ve Středočeském kraji je rychlost připojení nedostatečná. Situaci aktivně probírají starostové a na problémy s pokrytím dokonce upozornilo Středočeské inovační centrum. Konference Rychlý internet pro Středočeský kraj potvrdila, že v mnoha městech je dlouhodobý zájem o lepší infrastrukturu. Takovou, která by odpovídala nejen potřebám firem a podnikatelů, ale také požadavkům moderních uživatelů.

Proč se rozhodnout pro rychlé připojení k internetu?

Čekání uživatele ze Středočeského kraje již nebaví. Každý den se při pohledu na monitor nečakají dost. Jednání na radnicích se pravděpodobně také protáhne. Pokud tě trápí šnečí rychlost internetu, je nejvyšší čas vzít vše do vlastních rukou a porozhlédnout se po dostupných možnostech svižného připojení.


Společně s vyšší kapacitou přichází velká úspora času při práci i zábavě. Zálohování gigabajtových souborů do cloudu? Nahrávání hromady fotek na Facebook? Hraní multiplayerových online her? Streamování videa ve vysokém rozlišení? S rychlým připojením to konečně nebude problém. Mít internet jen na posílání e-mailů a čtení zpráv je v dnešní době opravdu velká škoda.

Jdi jednoduše jinam

Cesta ke stabilnímu internetovému připojení ve Středočeském kraji vede přes poskytovatele, který dokáže vyslyšet potřeby zákazníků. Neexistuje jediný důvod, proč zůstávat u pomalého a nespolehlivého připojení. Je chyba platit za něco, co nesplňuje tvoje požadavky. Navíc když je změna poskytovatele internetu otázkou krátké chvilky.

Zaostři na rychlý internet a nic dalšího neřeš

S nabídkou rychlého internetu na doma ve Středočeském kraji přichází AIM. Cenově dostupné tarify jsou zajímavé pro každého, kdo chce surfovat bez omezení. Poskytujeme kvalitní připojení na vlastní optické síti. Tam, kde sítě zatím nejsou, máš k dispozici výhodné DSL tarify se super parametry. Internet nezávazně poptej a nic dalšího nemusíš řešit. Ozveme se ti zpět a nabídneme ti tarif, který pro tebe bude nejlepší. A když ti rychlost nebude časem stačit, můžeš si ji snadno upravit. Chceš dál čekat, nebo se rozhodneš pro změnu?

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message