Patříš k těm, kteří platí za internet v Karlovarském kraji zbytečně mnoho?

Platit za nějakou službu víc, než člověk ve skutečnosti musí, je zbytečné. Naopak se čas od času vyplatí podívat se na nové nabídky a zjistit, zdali nelze nějak efektivně ušetřit. A v případě Karlovarského kraje a připojení k internetu to platí dvojnásob.

Jdi si pro úsporu

Průměrná platba za připojení k internetu v Karlovarském kraji rozhodně nepatří k těm nejnižším. Především méně aktivní uživatelé nezřídka platí zbytečně moc. Alespoň tak hovoří výsledky průzkumu, který AIM uspořádal s cílem zjistit, jak moc jsou uživatelé spokojeni se službami jejich stávajících poskytovatelů připojení. Lidé platí částky přes 500 Kč měsíčně za internet, který je pomalý a nestabilní.

Pokud ani tebe pohled na vyúčtování a kvalita internetu zrovna netěší, je čas zapřemýšlet nad změnou. Je však důležité uvědomit si, že při výběru poskytovatele by neměly hrát roli desetikoruny, ale poměr cena/výkon. Důkazem tohoto tvrzení bývají lokální poskytovatelé WiFi internetu. Nabízí tarify od 100 Kč měsíčně, ale kvalita připojení je nedostatečná. Nemluvě o dostupnosti zálaznické podpory, datových limitech a řadě příplatků, které na tebe čekají.

Tarify podle tvých představ

Pokud toužíš ušetřit a zároveň si chceš užívat rychlého internetu, na který je spoleh, musíš se zaměřit na osvědčené poskytovatele. Mezi ty patří AIM s nabídkou internetových tarifů s rychlostí až 400 Mbps. V případě zájmu je dobrou zprávou, že ty sám nemusíš vůbec nic řešit. AIM se ti ozve zpět s nejvýhodnějšími návrhy. Stačí internet nezávazně poptat prostřednictvím jednoduchého formuláře.

Při výběru konkrétního tarifu se ti vyplatí zapřemýšlet nad tím, k čemu budeš připojení k internetu využívat. Budeš chtít nahrávat velké fotografie? Sledovat videa? Hrát hry? Neváhej si vybrat rychlejší tarif s dostatečnou kapacitou. AIM navíc umožňuje rychlost jednoduše navýšit. To se hodí pro situace, kdy potřebuješ po nějakou omezenou dobu internet znatelně zrychlit. Příkladem je stahování velkých aktualizací.

Nečekej složité papírování

Přechod k jinému poskytovateli internetového připojení v Karlovarském kraji je pro mnoho uživatelů spojen s obavami, co vše se bude muset technicky upravit a kolik času vše zabere. Tyto obavy nejsou na místě. AIM ti se vším poradí a přechod díky tomu proběhne překvapivě rychle. Již se nemusíš trápit s nefunkčním internetem a rychlostí, která ti jednoduše nevyhovuje.

AIM nabízí připojení na vlastní optické síti. Tam, kde síť zatím není vybudována, jsou připraveny výhodné DSL tarify. Ty jsou dostupné přes pevnou linku na 99 % území České republiky. Tak neváhej a získej přechodem konečně internet, který dokáže bez komplikací obsloužit požadavky na přenos většího množství dat.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message