Olomoucký kraj novým Hollywoodem? Koukej na filmy online!

Každého baví na internetu něco jiného. Uživatelé z Olomouckého kraje mají slabost pro online filmy. Pokud jsi na tom stejně, bude se ti hodit pár praktických tipů, jak si filmy užít v maximální kvalitě.

S filmy se nelze nudit

Internet se za několik posledních let stal nekonečným zdrojem zábavy. AIM se v rozsáhlém průzkumu mezi uživateli internetu z celé České republiky pokusil zjistit, co nejvíce baví uživatele a zdali k tomu mají vyhovující internetové připojení od jejich stávajícího poskytovatele. A výsledky z Olomouckého kraje? Tak ty jsou opravdu velmi zajímavé.

Statistiky prozrazují, že uživatelé z Olomouckého kraje podle všeho patří k milovníkům české i zahraniční filmové tvorby. Filmy na internetu vyhledávají, potrpí si na vysokou kvalitu a rádi filmy sledují online. Všechny tyto aktivity vyžadují rychlé a stabilní připojení, protože video ve vysokém rozlišení je datově objemné. To si uvědomují i samotní uživatelé, a proto je na jejich stávajícím internetu nejčastěji trápí právě rychlost a stabilita. Pokud jsi na tom stejně, nepřestávej číst.

Filmy a seriály se přesouvají na internet

Existuje hned několik webů, kde máš možnost legálně koupit a stáhnout filmy nebo seriály. Je však důležité upozornit na to, že stahování je na ústupu. Popularita naopak roste platformám a půjčovnám pro online sledování. Nic si nemusíš stahovat. Díky přehrávání online nemusíš čekat. Video začne hrát ihned. Tedy za předpokladu, že máš dostatečně rychlé internetové připojení.

Netflix asi není třeba dvakrát představovat. Tato společnost u nás nabízí již více než polovinu toho, co mají k dispozici diváci v Americe. Nabídka Netflixu je velmi pestrá a prakticky nevyčerpatelná. Čekají na tebe nové filmy, dokumenty i seriály z produkce samotného Netflixu. Co třeba Narcos či House of Cards? Rychlost downloadu tvého internetového připojení by pro Netlifx měla být minimálně 1,5 Mbps pro nízkou kvalitu, 3 Mbps pro DVD kvalitu a 5 Mbps pro HD kvalitu. Pochopitelně platí, že čím rychlejší budeš mít internet, tím jedině lépe.

Vedle online platforem jsou jedinečným zdrojem zábavy také IPTV. Důkazem je televize Kuki, která je dostupná rovnou ve dvou variantách. Vyber si Kuki větší s 60 TV kanály, nebo Kuki menší s 30 TV kanály.

Stahování bez datových limitů a výpadků

Určitě to také znáš. Podíváš se na jeden díl seriálu. Pak na další a najednou máš za sebou celou sérii během jediného dne! Pro aktivní sledování videa online budeš potřebovat rychlý a stabilní internet. AIM má pro Olomoucký kraj internetové tarify se skvělými parametry. Internet stačí nezávazně poptat. Nic dalšího řešit nemusíš. AIM se ti ozve zpět s tipem na tarif podle tvých požadavků.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message