Nudíš se na internetu? Zjisti, jak začít sledovat streamy

Na Facebooku se nic neděje, dnešní události znáš a seriály máš zhlédnuté všechny. Co dál? S rychlým připojením k internetu, které je nyní dostupné i ve Zlínském kraji, můžeš začít sledovat zábavné streamy!

Od filmů a hudby ke streamování

Přemýšlíš někdy nad tím, jaké online aktivity ti zaberou nejvíce času. AIM se v rámci velkého průzkumu přesně na tohle ptal uživatelů internetu z celé České republiky. Výsledky ze Zlínského kraje odhalují, že lidé se nejvíce věnují komunikaci, sociálním sítím, filmu, hudbě, sdílení a šetření.

Ve stahování vedou s velkým náskokem filmy před hrami a aplikacemi. Pro velkou část těchto aktivit je třeba stabilní a rychlé připojení, která je podle výsledků průzkumu ve Zlínském kraji nedostatkovým zbožím. Pokud hledáš inspiraci pro další zábavné chvilky před monitorem a máš vysoké nároky na rychlost připojení, je pro tebe skvělým tipem sledování populárních streamů – živých online přenosů.

Streamují se nejen hry

Streamování je relativně nový fenomén, který baví miliony lidí po celém světě. Chceš se k nim přidat? Žádný problém. Mezi streamy mají hlavní slovo hry. Na platformě Twitch dnem i nocí běží streamy profesionálních i obyčejných hráčů. Máš tak jedinečnou možnost sledova hraní takových titulů jako League of Legends, Dota 2, Grand Theft Auto V, Kingdom Come: Deliverance (česká pecka od Warhorse Studios) či Hearthstone.

Nebaví tě sledování her? Na YouTube a Instagramu máš k dispozici prakticky neomezené množství živých přenosů, ve kterých lidé učí diváky hraní na nějaký hudební nástroj, fitness cviky nebo třeba vaření. Sledování takových přenosů je skvělým tipem pro osobní rozvoj a hlavně zábavou.

Ideální internetové připojení

Sledování videa ve vysokém rozlišení vyžaduje stabilní a dostatečně rychlé internetové připojení, na které se můžeš spolehnout. Z již zmíněného průzkumu vychází, že právě rychlost patří k jedněm z největších nedostatků připojení ve Zlínském kraji. Jestli chceš, aby se ti přenosy nesekaly, je třeba připojit se k poskytovateli s rychlými internetem. Za určité minimum komunita diváků považuje download 10 Mbps. Neváhej si tak přes online test rychlosti připojení ověřit, jak jsi na tom. Zajímat by tě měl nejen download, ale také upload a ping. Poslední zmíněný parametr by měl být co nejnižší.

Potřebuješ rychlejší internet?

Když chceš sledovat streamy plynule a bez omezení, neváhej nezávazně poptat internet od AIM. V nabídce jsou cenově dostupné internetové tarify s rychlostí až 400 Mbps na vlastní optické síti. Tam, kde není optika zatím k dispozici, se můžeš spolehnout na DSL tarify s rychlostí až 200 Mbps. Pokryto je 99 % území ČR. S takovým připojením pro tebe bude sledování streamů i v té nejvyšší kvalitě bez komplikací.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message