Neomezený internet v Pardubickém kraji je realitou

Počítáš každý přenesený megabajt a bojíš se, kdy tvé internetové připojení zpomalí, případně přestane zcela fungovat? V tom případě se ti bude hodit několik praktických rad, jak i v Pardubickém kraji narazit na neomezený internet.

Datové limity přidělávají vrásky

AIM prostřednictvím rozsáhlého průzkumu položil uživatelům internetu z Pardubického kraje otázku, co je na současném připojení trápí. Najít odpověď pro někoho, kdo každý den internet potřebuje, není složité. Mezi hlavní výtky nepřekvapivě patří rychlost a stabilita, nicméně jednou z často zmiňovaných vad na kráse byly také datové limity. Jak se s nimi elegantně vypořádat?

Větší dostupnost, než si myslíš

Nechvalně proslulé datové limity jsou typicky spojovány s mobilním internetem. Ten možná i ty využíváš tam, kde se ti nepodařilo připojit k WiFi či jinému zdroji internetu. Nezbývá ti tak nic jiného, než úzkostlivě hlídat datové přenosy, přemýšlet nad tím, zdali si přehraješ video a v případě vyčerpání všech dat zůstat tzv. na suchu, nebo si za několik stovek korun limit navýšit. Vzhledem k rostoucí popularitě online videa, streamování, sociálních sítí a dalších datově náročných aktivit jsou limity opravdu nepříjemné.

Překvapením pro tebe však může být, že WiFi není jedinou cestou k rychlému a cenově dostupnému internetu. Důkazem jsou DSL tarify AIM, které jsou dostupné na 99 % území České republiky a zrychlují internet uživatelům i v menších městech a vesnicích Pardubického kraje. A co víc? Nejsou nijak datově omezeny! Chceš si ověřit dostupnost a zjistit, jak si můžeš polepšit? Internet stačí nezávazně poptat prostřednictvím jednoduchého formuláře. AIM se ti zpět ozve s tipem na tarif, který bude splňovat tvé požadavky.

V pasti přísného wifináře

Narazit na nepříjemné datové limity můžeš nejen v případě mobilního internetu, ale také u některých malých WiFi poskytovatelů. Za větší datové objemy si opět nechají zaplatit. Nenech se omezovat a stahuj či odesílej data přesně tak, jak potřebuješ. Opět stačí, aby ses obrátil na AIM. Máš obavy z přechodu kvůli technickým komplikacím a zbytečné byrokracii? Nemusíš, jakmile se rozhodneš, vše půjde jak po másle.

Proč chtít neomezený internet?

Dost možná si říkáš, že ti datové limity u stávajícího poskytovatele internetu zatím nevadí a nemáš potřebu nic řešit. Nenech se mýlit. Množství průměrně přenesených dat na jednoho uživatele rok od roku roste. Je to docela pochopitelné, protože všechna multimédia od fotek až po filmy začínají mít vyšší kvalitu. Stejně tak začínají být populární živé přenosy, hraní počítačových her či virtuální realita. To vše jsou online aktivity, které volají po neomezeném a dostatečně rychlém připojení.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message