Kolik ztrácíte času na e-shopech, když máte pomalý internet?

Nakupujete rádi přes internet? Většina z nás to dělá proto, abychom ušetřili čas promarněný pobíháním po obchodech, čekáním, než nám obsluha odemkne skříňku se zbožím nebo dlouhým stáním ve frontě u pokladny. Ne všichni ale ušetří stejně a velkou roli v tom hraje rychlost internetového připojení.

Rychlejší vyhrává

Vezměme si dva uživatele, z nichž jeden se připojuje rychlostí 1 Mbps a druhý 20 Mbps. Na Alze si oba vyhlédli mobil, po kterém nesmírně touží. Ejha, na skladě trčí poslední kus. Všichni víme, že nákup nového telefonu je otázka života a smrti, proto se oba potenciální zákazníci snaží dostat k objednávce co nejrychleji. Náš jedničkář má ale smůlu. Nákup na e-shopu znamená stáhnutí přibližně 25 MB dat. Při rychlosti 1 Mbps se můžete snažit sebevíc, ale nedostanete se ke kýženému odeslání objednávky dříve než za 200 sekund. Během této doby druhý zákazník mohl uskutečnit stejnou transakci dvacetkrát, a proto bude putovat zbrusu nový mobil právě k němu.

Neztrácejte čas v životě

Nejde ale jenom o výhodné nákupy, které vám mohou utéct. Zbytečným čekáním se především připravujete o čas využitelný mnohem lépe a příjemněji. Pomalé načítání stránek vás zanedlouho v součtu připraví o desítky minut, klidně hodiny. Při delším používání pomalého internetu se možná připravíte o celý den. Představte si člověka nuceného 24 hodin hledět do monitoru, na kterém extrémně pomalu nabíhá úvodní stránka prohlížeče. Nepopsali byste to jako mučení? Nenechejte pomalé připojení, aby vám pravidelně ukrajovalo sekundy, minuty, hodiny a dny vašeho života. Řešením jsou naše zrychlené tarify za skvělé ceny.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message