Když nechcete čekat věčnost na stažení filmu

Sledování filmu je pro mnohé z nás ideální náplní večera. Když přijdete po práci domů a napadne vás, který z trháků byste chtěli zhlédnout, tak existuje velké množství způsobů, jak si jej snadno stáhnout. Tedy snadno pro některé z nás. Lidé s pomalým internetem si musí svoje filmové radovánky plánovat dlouho dopředu. 

Příběh dvou schůzek

Martin a Tomáš jsou naše dva hypotetické příklady. Oba dva si domluvili schůzku se slečnami, která proběhne u nich doma. Alespoň jako dobrou záminku, když už ne jako hlavní důvod, si jak Martin, tak Tomáš, zvolili pro rande sledování nejnovější romantické komedie.

Jenže pro Martina najednou vyvstal nečekaný zádrhel. Protože zapomněl začít film stahovat ráno, dostal se k tomu až po příchodu z páteční směny. Jeho vyvolená dorazí za hodinu a Martin měl v plánu se pouze osprchovat a oholit, ne čekat na stažení. Při rychlosti jeho internetu, která je 1 Mbps, se ale film o velikosti 1,5 GB stáhne za více než 3 hodiny. Slečna se na film těší a Martin teď bude muset přijít buď s dobrou výmluvou nebo způsobem, jak udělat zábavným sledování pomalu nabíhajícího množství stažených dat. Tomáš, s rychlostí 20 Mbps, stáhnul film za 10 minut, upravil se a ještě si zvládnul vyžehlit košili. Vidíte ten rozdíl? Pomalý internet a lenivé stahování dat vás jednoduše stojí velké množství času, který můžete věnovat něčemu jinému. Naše tarify jsou připraveny vám čas výrazně šetřit!

Nekažte si zábavu 

Ať už máte důvody pro stahování filmů jakékoliv, určitě nejste fanoušky několikahodinového čekání. Rychlý internet vám otevře nejenom cestu k lepší zábavě, ale dostane ji k vám bleskově a bez problémů. A pokud nechcete videa vůbec stahovat, máte možnost sledovat streamované vysílání chytré televize Kuki.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message