Jak se seznámit online a vyrazit ven?

Člověk je tvor družný a společenský, nerad je prostě sám. Taky jste začali přemýšlet o tom, zda využít k seznámení moderní technologii a zkusit si domluvit nějaké rande nebo setkání online?

Internet jako cesta k seznámení po celý rok

Nemusí to být jen tím, že se blíží Valentýn nebo že na jaře jsou touhy po seznámení tak nějak podvědomě silnější… možnost využít internet k seznámení máte po celý rok. Vždyť dnes jsou na internetu k dispozici klasické seznamky, velkým hitem je služba Tinder a mnozí se seznámují prostřednictvím sociálních sítí. Jako variantu si vyberete vy?

Jak se chovat na seznamce?

Základem úspěchu určitě je, abyste si vybrali vhodnou seznamku. Existuje jich mnoho a nejsou všechny zaměřeny stejně. Když se začtete do úvodního textu, snadno zjistíte, zda se jedná o seznamku pro vyhledání vážných vztahů, kamaráda nebo kamarádky na pokec a občasnou vycházku, nebo partnera pronezávazné povyražení, případně zda jde o hledání seriózního otce pro osamělou matku či otce s dětmi. Seznamek je opravdu hodně, ale než začnete zadávat své požadavky a navazovat kontakty, je skutečně důležité vybrat tu pravou.

Seznámení na sociálních sítích

Sociální sítě jsou obrovským fenoménem dnešní doby, kde se odehrává spousta aktivit. Můžete tu najít spřízněné duše podle zájmů, podle bydliště nebo úplně náhodou. Nejen mladí jsou na sociálních sítích doslova jako doma. Diskuse na sociální síti může snadno přerůst v přátelství a následně i ve vztah, to není vyloučeno.

Online láska potřebujete i spolehlivé připojení

Pro pohyb a navazování kontaktů na sociálních sítích se (stejně jako při ostatních aktivitách prostřednictvím internetu) vyplatí mít spolehlivé a dostatečně kvalitní internetové připojení. Když sjednáváte rande a už to vypadá konečně nadějně, nelze se přece spoléhat na nestabilní internet, kdy v tom nejlepším dojde k přerušení nebo výpadku. Následně budete jen těžko vysvětlovat, proč jste se na několik hodin odmlčeli. Že za problémy se spojením nemůžete, že to někde spadlo. Pojistěte se pro všechny případy a vsaďte na stabilní a cenově výhodný internet od AIM.

Nelze opomenout ani Tinder

Právě Tinder je totiž v současné době zdaleka nejrozšířenější aplikací, která slouží pro seznamování. To platí nejen v ČR, ale i v mnoha dalších zemích. Dle průzkumů a statistik se muži zde nezřídka registrují s tím, že hledají nezávaznou známost i jen na jednu noc, zatímco pro ženy slouží Tinder jako start pro online rande a vývoj dalšího vztahu.

Varování není nikdy dost

Při seznamování na internetu se zdají lidé zpravidla milí, přátelští a plní zájmu o vás. Ovšem je třeba si uvědomit, že i při online seznamování existují určité hrozby a zneužití internetové identity není zdaleka tak mimořádné, jak by se mohlo zdát. Chraňte si proto své důvěrné údaje a pokud se rozhodnete k osobnímu setkání s virtuální přítelkyní nebo přítelem, raději si vše důkladně promyslete. Pokud se setkáváte poprvé, mělo by to být nejlépe na veřejném, poměrně dost frekventovaném místě. Jistě, brát s sebou na rande kamaráda nebo kamarádku, to nepůsobí moc dobře, pro nejmladší ročníky ale přítomnost další osoby může být velmi dobrou pojistkou. Internet je skvělý nástroj pro seznámení, ale vždy se seznamujte bezpečně!

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message