Internet v roce 2019

Jaké možnosti a novinky přinese uživatelům internet v roce 2019? Podívejte se na zajímavý přehled a zjistěte, co vás čeká. Na pozoru by měli být především fanoušci sledování filmů, hráči online her a lidé, kteří vyžadují stabilní připojení s vysokou rychlostí přenosu dat.

Bez rychlého a stabilního internetu už to nejde 

Na začátku nového roku je dobrým zvykem ohlédnout se na moment zpět a v případě vývoje internetového připojení to platí dvojnásob. Rok 2018 totiž dokonale odhalil jeden důležitý fakt. Bez rychlého a stabilního připojení k internetu se uživatelé již neobejdou.

S pořízením každého nového zařízení od notebooku přes mobil až po systém inteligentního bydlení přichází potřeba připojení. Množství přístrojů, které musí být online, roste v každé domácnosti. Ochota na něco čekat naopak klesá. Streamovací služby vám umožňují během pár sekund poslouchat nové album, sledovat film nebo zpravodajství. Sociální sítě se neustále aktualizují a jsou nekonečným zdrojem zábavy. Hry jako Fortnite volají po stabilním internetu s rychlou odezvou. Přes internet dokážete ovládat světla, topení i ledničku.

Připojte se také přes kabel

AIM s dynamickým růstem požadavků na straně uživatelů drží krok. V roce 2018 jsme rozšířili služby do celé České republiky. Tisíce nových uživatelů internetového připojení a chytré televize KUKI mají nyní možnost připojit se k rychlému internetu přes stabilní a spolehlivý kabel. 

Máme radost, že jsme nyní dostupní v řadě regionů, kde bylo dříve k dispozici převážně nespolehlivé připojení přes Wi-Fi. Možnost připojit se přes kabel vyhovuje uživatelům, kteří hledají stabilitu a spolehlivost. Pokud mezi ně patříte, máte již nyní příležitost ověřit dostupnost na své adrese. I v roce 2019 budeme pokračovat s pokrýváním dalších lokalit.

Zdražování v roce 2019? U nás ne!

S cenami v několika následujících měsících to nevypadá vůbec pozitivně. Co vše má zdražit? Podle všech informací elektřina, plyn, teplo i voda. A pochopitelně také mléko, pečivo a maso. Jinými slovy si Češi v roce 2019 budou muset sáhnout hlouběji do kapsy. V některých případech lze očekávat až 10% růst cen. Nemluvě o tom, že také výrobci elektroniky připravují zákazníky na rekordní ceny. Nejlepší modely mobilů by měly v roce 2019 atakovat hranici 40 tisíc korun.

Třebaže je trend rostoucích cen pro rok 2019 očividný, AIM drží a bude držet ceny příkladně nízko. Kvalitní internetové připojení se základní rychlostí stahování 10 Mbps máte od nás již od 400 Kč měsíčně. Když už jinde musíte platit víc, neutrácejte zbytečně za připojení k internetu. Raději si prohlédněte všechny naše tarify.

Někteří poskytovatelé vám pod záminkou zrychlení zdraží tarif bez toho, abyste se mohli rozhodnout, zdali vůbec o zrychlení máte zájem. AIM na vás podobná překvapení v roce 2019 nechystá. Naopak máte právě nyní možnost využít výhodných internetových tarifů, 

V červnu přijdete o televizní signál

Koukáte rádi na televizi? Pokud ano, určitě si pamatujete, že prakticky nedávno jste museli zaplatit nemalé peníze za set-top box, případně rovnou TV s podporou DVB-T. Tento přechod byl výrobci označován jako investice do nových technologií, které s námi vydrží dlouhé roky. Ukázalo se, že to není pravda. Regionální sítě DVB-T ukončí vysílání v červnu 2019, v listopadu je budou následovat celoplošné multiplexy. Po těchto termínech si televizi již nenaladíte.

Chcete-li dál sledovat oblíbené televizní programy, musíte absolvovat přechod na nový standard pozemního digitálního televizního vysílání DVB-T2. Ten je nepřekvapivě spojen s nemalými výdaji. Jako divák opět nemáte garanci, na jak dlouhou dobu si s tímto formátem vystačíte. Ostatně již nyní se zmiňuje další éra v podobě DVB-T3.

Zlomový rok pro televizní standardy

Že už vás nebaví přizpůsobovat se novým standardům a neustálým změnám? Ultimátním řešením nejen pro rok 2019 je internetová televize Kuki. Nepotřebujete chytrou televizi a k dispozici máte pokročilé funkce. Pořady si můžete pouštět od začátku, k dispozici je ukládání nahrávek, pestrá videopůjčovna a v neposlední řadě máte na výběr z více než 140 dostupných TV stanic.

Kuki patří mezi nejstarší, nejvychytanější a nejpoužívanější internetové televize u nás. Chcete zjistit, jak dobře funguje? Vyberte si zcela zdarma na zkoušku 6 TV stanic a vše pořádně otestujte. Přesvědčíte se o tom, že budoucností televizní zábavy není neustálé utrácení za nové standardy. Kuki se brzy představí ve verzi 2.0, která přinese další užitečné funkce a širší možnosti nastavení.

Jste připraveni na internetový rok 2019?

Mezi klíčové vlastnosti internetového připojení bude v roce 2019 víc než kdy jindy patřit rychlost a spolehlivost. Pokud nechcete zůstat pozadu, je nejvyšší čas vsadit na poskytovatele, který vám za výhodnou cenu nabídne internet vhodný pro sledování online televize, streamování, hraní online her, stahování nebo zálohování do cloudu. Z naší výhodné nabídky internetových tarifů si snadno vyberete. Rychlost svého internetového připojení si u AIM můžete měnit dle aktuální potřeby, proto neváhejte a užijte si rok 2019 s pořádně rychlým internetem.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message