Impuls pro váš rychlejší a stabilnější internet

Posloucháte rádi rádio v práci, nebo jako způsob naladěni pohody doma? Pak pro vás máme jedinečnou příležitost, jak si zpříjemnit nejenom den, ale celý rok. Spolu s Rádiem Impuls jsme pro vás přichystali unikátní příležitost, díky které můžete získat internet nebo televizní služby na 12 měsíců zdarma.

Co a kdy poslouchat? 

Každý všední den se nalaďte na vlny Rádia Impuls a poslouchejte jejich zábavný pořad Fanda a jeho česká banda (pro mnohé netřeba představovat). Během pořadu se dostavíte zadání soutěže, jejíž řešení pak napíšete do studia. Na ty nejšťastnější pisatele pak čeká rok internetu nebo služby internetové televize Kuki zdarma, která vám zcela vyřeší starosti s přechodem na DVB-T2. Nemusíte se bát, že by vám po prvním pokusu unikla šance naše ceny získat. Soutěž poběží hodně dlouho a letos se chystáme rozdat více než 250 našich služeb bez nutnosti za ně platit.  

Proč teď? 

Chceme zvýšit povědomí o kvalitním, rychlém a stabilním internetovém připojení u nás. Mnozí lidé si myslí, že se musí především mimo velká města spoléhat na poskytovatele služeb, kteří nedodávají opravdu kvalitní připojení. Na služby od AIMu je spoleh a skrze soutěž s naším nejoblíbenějším rádiem se snažíme lidem ukázat, že existuje i jiná cesta než se pouze smířit s nabízeným málem. V soutěži tedy nabízíme zdarma Impulsovic tarify, rychlé a kvalitní připojení, které pokrývá 98 % Česka.  

Kdo všechno za soutěží stojí? 

Soutěž je výsledkem spolupráce mezi námi, Rádiem Impuls a Českou telekomunikační infrastrukturou (CETIN). Výsledkem je soutěž, která má celorepublikový dosah, stejně jako síť, na které nabízíme naše služby. Pokud vás zajímá, jestli služby Impulsovic tarifů jsou dostupné i pro vás, mrkněte na stránku https://www.impulsovictarify.cz/ a jednoduše zadejte svoji adresu. Stojíme si za tím, že dokážeme poskytovat kvalitní internet a televizní služby skoro všude. A vy stojíte za to, aby vás o jejich dostupnosti někdo informoval!

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message