Hledáš v Plzeňském kraji rychlejší internet, ale nechce se ti nic řešit?

https://www.a1m.cz/internetTrápení s pomalým internetovým připojením nikam nevede. Stejně jako věčné stěžování si na to, že by připojení mohlo být rychlejší a stabilnější. Podívej se na jednoduchý návod, díky kterému budou megabity dat jen svištět. Bez práce!

Nespokojenost nestačí

AIM uspořádal průzkum mezi uživateli internetu v Plzeňském kraji s cílem zjistit, co jim vadí na jejich aktuálním poskytovateli připojení. Výsledky jsou velmi zajímavé a jeden z nich si zaslouží extra pozornost. Mnoho uživatelů i přes velkou nespokojenost s připojením u stávajícího poskytovatele zůstane. Důvod je prostý. Nechce se jim nic řešit. Dost možná jsi na tom úplně stejně, protože máš obavy, že změna bude spojena s celou řadou technických komplikací a vyplňováním zdlouhavých formulářů. Nemusí to tak být.

Než se rozhodneš

Úplně prvním krokem by mělo být zjištění, zdali je problém s internetem opravdu na straně tvého poskytovatele. Jak na to? Využij opakovaný test rychlosti připojení, a to nejlépe s dostatečným časovým rozestupem. Výsledky testu tě informují o rychlosti stahování a nahrávání dat. Stejně tak vyčteš odezvu připojení, která je důležitá například pro komfortní hraní online her. Tento krok ti zabere pár minut. Nezapomeň při testování vypnout všechny aplikace, které připojení k internetu využívají. V opačném případě by mohly být výsledky zkreslené.

Dalším krokem je kontrola samotného zařízení. Především starší mobily a počítače mohou mít se zpracováním většího množství dat problémy. Otestováním připojení na více zařízeních snadno odhalíš, kde je tzv. zakopaný pes. Doporučit lze také kontrolu nastavení antivirového programu, firewallu a samotného routeru. Dost možná tě překvapí, že za pomalým internetem stojí nějaká prkotina v konfiguraci. Nepodařilo se ti odhalit žádnou chybu? Odhodlej se udělat pořádnou změnu!

Změna poskytovatele internetu je jednoduchá

Polož si otázku. Proč platit za něco, co často nefunguje? Změna poskytovatele internetu je jednoduchá. AIM postupně zrychluje připojení po celé České republice a Plzeňský kraj není výjimkou. Internet stačí nezávazně poptat prostřednictvím internetového formuláře. AIM se ti ozve zpět s nabídkou a všemi potřebnými informace. Zbytek je otázkou pár podpisů a několika jednoduchý úkonů, které ti nezaberou žádný čas. V praxi opravdu nemusíš nic řešit.

Jaký tarif si vybrat?

Vlastně je jedna věc, kterou budeš muset rozhodnout. Je to ale příjemné rozhodnutí! AIM ti nabízí připojení na vlastní optické síti. V lokalitách, kde síť zatím není k dispozici, můžeš využít některý z výhodných DSL tarifů. Na tobě bude vybrat požadovanou rychlost, kterou si navíc můžeš kdykoliv upravit dle svých potřeb. Výsledkem bude příkladně rychlý a stabilní internet, se kterým nebude problém sledování online filmů, stahování velkých souborů či streamování videa přátelům.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message