Hlášení pro Liberecký kraj: Tohle musí umět tvoje internetové připojení

S rozvojem nových internetových služeb požadavky na rychlost internetového připojení a jeho kvalitu neustále rostou. Pokud chceš jít s dobou, zkontroluj si, jestli je tvůj internet připraven na velké datové objemy. https://www.a1m.cz/internet

Na co internet?

AIM uspořádal mezi uživateli internetu z celé České republiky průzkum, aby zjistil, co od připojení očekávají, na co ho nejčastěji využívají a co jim nevyhovuje na službách jejich stávajícího poskytovatele. Výsledky z Libereckého kraje jsou velmi zajímavé a ukazují, že je nejvyšší čas připravit se na vyšší datové objemy a moderní služby.

Uživatelé z Libereckého kraje internet využívají nejvíce pro komunikaci. Mezi tu se řadí nejen e-mailové zprávy, ale také například Skype. Na druhém místě jsou sociální sítě. Bronzovou příčku si pro sebe získaly filmy a hudba. Přehrávání videa ve vysokém rozlišení a streamování multimédií vyžaduje stabilní a svižné připojení. Jaké další aktivity jsou datově náročné a tvoje připojení by je mělo s ohledem na budoucnost zvládat?

Data v cloudu se stanou samozřejmostí

Ukládání všech důležitých dat na pevný disk patří do staré školy. Mnohem modernějším řešením je všechny soubory a další data zálohovat do cloudu, na který máš přístup nejen z počítače, ale také z dalších zařízení od chytré televize přes mobil až po tablet. Díky tomu nemusíš řešit jejich dostupnost, přesouvání a kopírování z přístroje na přístroj. Pro pohodlné nahrávání větších objemů dat do cloudu by tvé internetové připojení mělo mít rychlý upload, ideálně v řádech desítek Mbps. Na optické síti AIM to není žádný problém.

Velké objemy dat bez omezení

Nároky na kvalitu fotografií, videí a obecně parametry multimédií ze strany uživatelů rostou. To je poznat nejen na elektronických zařízeních, ale na internetu obecně. Obrázky mají větší rozměry, filmy se začínají objevovat v rozlišení 4K a webové stránky v průměru potřebují pro kompletní načtení stáhnout větší objemy dat. Co to v praxi znamená? Tvoje internetové připojení by nemělo mít omezení týkající se maximálního objemu přenesených dat. Ten trápí zákazníky menších WiFi sítí a mobilního internetu. Internetové tarify bez omezení najdeš v nabídce AIM.

Stabilita pro zábavné streamování

V Libereckém kraji patří stabilita internetového připojení k zásadním problémům, což není zrovna dvakrát pozitivní zpráva. Stálou rychlost a odezvu připojení ocení každý, kdo chce například streamovat a hrát počítačové hry. Ztráta připojení je komplikací, ke které by nemělo v případě spolehlivého poskytovatele docházet. Objev stabilní internetové připojení po celé ČR od AIM a máš jistotu, že tě náročné požadavky moderních online služeb nezaskočí.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message