Fígl, který bude Olomoucký kraj milovat! Podívej se, jak ušetřit online

Nakupování online je pro mnohé lidi příjemnější než klasické bloudění mezi regály kamenných obchodů. Pokud i ty často nakupuješ v internetových obchodech, bude se ti následující fígl víc než hodit.

Olomoucký kraj má pod čepicí

AIM uspořádal mezi uživatali internetu velký průzkum, aby mimo jiné zjistil, na co nejčastěji využívají internet a zdali jsou 100% spokojeni s jejich stávajícím poskytovatelem internetu. Výsledky založené na odpovědích respondentů z Olomouckého kraje jsou velmi zajímavé a odhalují jednu zásadní věc. Uživatele zajímá chytré šetření skoro stejně jako filmy či hudba.

To je bez diskuze skvělá zpráva a jasný důkaz toho, že v Olomouckém kraji nemají lidé ve zvyku nakupovat na internetu hlava nehlava. Raději si vše předem vyhledají. Srovnávače však nejsou jedinou cestou, jak v e-shopech pořádně ušetřit. Podívej se na další fígl, díky kterému ti v peněžence může zůstat nezanedbatelné sumička.

Od srovnávačů k vlastní detektivní práci

Největší slabinou klasických srovnávačů je fakt, že mezi sebou srovnávají pouze u nich registrované obchody. A věř, že ne každý obchod se do nějakého srovnávače zaregistruje, protože i to ho stojí peníze. Mnohem raději nabídne zákazníkům rovnou nejnižší cenu, než aby dával část zisku provozovateli srovnávače. Výsledkem je velké riziko, že ti ty nejlepší nabídky utečou. Řešení?

Nesázej vše pouze na jednu kartu a přesný název produktu si vyhledej třeba přes Google. Výsledky vyhledávání ti odhalí další e-shopy. Vyhledávač můžeš využít i v momentě, kdy si v nákupním košíku všimneš pole pro zadání slevového kódu. Následně stačí vyhledat si název e-shopu ve spojení se slovy jako slevový kód, slevový kupon, promo sleva či zákaznický kód. V drtivé většině případů se ti podaří najít nějaký bonus, který by byla škoda nevyužít. Často se jedná o slevy od 5 do 20 %, dopravu zdarma, nebo dárek k objednávce.

Nespěcháš na objednávku? Využij fígl, který mnoho zákazníků nezná! Neobjednávej si položku ihned, ale až po několikáté návštěvě. Některé e-shopy jsou nastaveny tak, aby ti automaticky nabídly slevu, když mají pocit, že se nedokážeš rozhodnout. Vyplatí se jim to víc, než kdyby si tě měly znovu získat prostřednictvím nějaké reklamní kampaně. „Nerozhodnost“ ti tak může hezky ušetřit.

Nejlepší ceny na dosah

Nakupuješ na internetu pravidelně? Neztrácej zbytečně čas s pomalým připojením. Proklikat více e-shopů je již tak docela časově náročné. AIM všem milovníkům slev a výhodných cen nabízí stabilní internetové připojení po celé ČR s rychlostí až 400 Mbps. Internet stačí nezávazně poptat. DSL tarify AIM s rychlostí až 200 Mbps jsou dostupné na 99 % území, tedy i v Olomouckém kraji.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message