5 tipů, jak vybrat kvalitního poskytovatele internetu v Královehradeckém kraji

Máš již připojení k internetu, ale jeho rychlost a stabilita tě mírně řečeno štve? V tom případě se ti bude hodit pětice praktických tipů, jak si vybrat nového poskytovatele v Královehradeckém kraji.

1. Wi-Fi preferuj pouze doma

Toužíš-li po vysoké rychlosti a stabilitě, je výběr poskytovatele v Královehradeckém kraji sám o sobě dost složitý. U nabídek bezdrátového internetu je nutné počítat se samotnými nedostatky technologie Wi-Fi. Mezi ty se řadí požadavek na přímou viditelnost a možné kolísání kvality signálů kvůli rušení, překážkám a počasí. Wi-Fi je bez diskuze fajn řešením pro šíření internetu v rámci domácnosti. U větších vzdáleností se již naplno projevují výhody optických sítí a pevného internetu. Na to je při výběru určitě vhodné myslet.

2. Vyber si internet bez omezení

Není nic horšího, než si vybrat připojení k internetu a pak zjistit, že je omezeno maximálním objemem přenesených dat. V dnešní době, kdy různé aktualizace a kvalitní videa mají v průměru několik gigabajtů, nedávají podobná omezení z pohledu uživatele žádná smysl. Ani ty nechceš při surfování, práci a zábavě na internetu přemýšlet nad tím, kolik dat se ti podařilo přenést. Navíc v případě většího množství připojených zařízení (stolní počítač, notebook, tablet, mobil, chytrá televize…) je hlídání spotřebovaných dat komplikované.

3. Zkontroluj cenu a rychlost

Již víš, že chceš stabilní internet bez omezení. Na řadu tak přichází výběr na základě ceny a poskytované rychlosti. Mnoho uživatelů dokáže překvapit, že za relativně pomalý internet platí dlouhé roky víc peněz, než ve skutečnosti musí. Ceny s rozvojem internetu postupně klesají, a proto má smysl se po letech u jednoho poskytovatele porozhlédnout po konkurenčních nabídkách.

4. Vsaď na zákaznickou podporu

Především u menších poskytovatelů není k dispozici pořádná zákaznická podpora, na kterou by se člověk mohl v případě komplikací či jiných požadavků obrátit. U kvalitního poskytovatele internetu by měla být možnost někam zavolat a vše hned řešit. Výhodou je také zákaznická administrace, kde kontroluješ nastavení služeb a platby.

5. Poptej nezávazně internet u AIM

Internet bez omezení přes vlastní optickou síť s rychlostí až 400 Mbps a pevný internet dostupný kdekoliv v ČR. K tomu skvělá cena a zákaznická podpora dostupná denně. Přesně to je internet od AIM, který bez komplikací splňuje všechny předchozí tipy. Internet stačí nezávazně poptat a nic dalšího nemusíš řešit. Ozveme se ti zpět s nabídkou na internetový tarif, který pro tebe bude nej.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message