3 tipy, jak z internetu v Ústeckém kraji vymáčknout maximum… a ušetřit!

Platíš si připojení k internetu, ale nemůžeš se zbavit pocitu, že si za hodně peněz užíváš málo muziky? Naštěstí existuje praktické řešení. Podívej se na trojici tipů, díky kterým si internet užiješ na maximum.

Jak je na tom internet v Ústeckém kraji?

Průzkum Českého statistického úřadu uvádí, že počítačem připojeným k internetu bylo v roce 2014 v Ústeckém kraji vybaveno pouhých 63 % domácností. Tento výsledek řadí kraj na předposlední třináctou příčku v mezikrajovém srovnání. Hůře na tom byl pouze kraj Olomoucký. Ptáš se, proč tomu tak je?

Internet je pro mnoho domácností v Ústeckém kraji jednoduše zbytečně drahý a pomalý. AIM v novém průzkumu, který uspořádal mezi uživateli internetu, odhalil, že lidé z Ústeckého kraje platí v průměru za internet výrazně víc, než zákazníci z Karlovarského, Libereckého, Jihočeského, Olomouckého či Zlínského kraje. Stejně tak je u stávajícího poskytovatele trápí stabilita internetu a rychlost. Pokud se i ty řadíš mezi ty, kterým dochází trpělivost, je čas na změnu.

1. Vsaď na správný typ připojení

Existuje několik typů připojení, které se od sebe liší maximální přenosovu rychlostí, stabilitou a celou řadou dalších parametrů. Mnoho uživatelé se nechalo zlákat na nabídky „cenově výhodného“ WiFi internetu od lokálních poskytovatelů, často z řad menších sítí pro pár lidí. Na bezdrátový internet má vliv počasí a další zdroje rušení. V praxi je tak u nekvalitních poskytovatelů velmi jednoduché narazit na výpadky, kolísání rychlosti připojení a další problémy.

AIM nabízí stabilní internetové připojení po celé ČR. Pevný internet je synonymem spolehlivosti a vysokých přenosových rychlostí (až 200 Mbps). DSL tarify jsou dostupné na 99 % území a nejsou nějak datově omezeny. Užívej si internet bez hlídání dat.

2. Nepřehlížej rychlost uploadu

Při výběru internetového tarifu se většina lidí zaměřuje pouze na download, tedy rychlost stahování dat. Pozor! Důležitý je také upload – odesílání dat na internet. S pomalým uploadem pro tebe bude zálohování dat do cloudu, streamování videa či pořádání videohovorů komplikované. Vyber si takové připojení, které tě neomezuje bez ohledu na to, k čemu se rozhodneš internet využívat. Důležitost rychlého uploadu bude s popularitou cloudových úložišť narůstat.

3. Internet není jen o webových stránkách

Používáš internetové připojení pouze k prohlížení internetových stránek? To je opravdu velká škoda. AIM ti k internetu nabízí také televizi Kuki. Kuki větší s 60 TV kanály nebo Kuki menší s 30 TV kanály. Výhodou je možnost si televizi zdarma vyzkoušet. Spojení rychlého internetu a bohatého televizního programu si rychle zamiluješ. Neváhej z internetu vymáčknout maximum zábavy za výhodnou cenu. Vyplatí se to!

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message