3 tipy, jak díky rychlému internetu chytře ušetříš

Výsledky dotazníku spokojenosti se službami hovoří jasně. Uživatele ze Středočeského kraje využívají internet nejen pro zábavu, ale také jako cestu k nejvýhodnějším nabídkám a levnějším nákupům. Inspiruj se trojicí tipů, díky kterým chytře ušetříš.

1. TIP: Srovnávače skutečně pomáhají

Najít nejlepší cenu běžným způsobem je časově i organizačně velmi náročné. Ideální je prohlédnout si aktuální ceníky a nabídky všech firem, které ti daný výrobek či služby mohou poskytnout. V praxi je mnohem lepší otevřít si srovnávač, vyplnit v něm jednoduchý dotazník a všechny nabídky si na jednom místě porovnat. Tímto způsobem můžeš získat nejvýhodnější elektřinu, hypotéku, operativní leasing a celou řadu dalších služeb.

Pokud chceš skutečně ušetřit, podívej se na několik internetových srovnávačů najednou. Ne každý z nich spolupracuje se společnostmi, které ti nabízí nejlepší podmínky. S rychlým internetem pro tebe bude načtení všech důležitých informací otázkou chvilky. Jakmile se rozhodneš, stačí na sebe zpravidla vyplnit pouze kontaktní údaje a je hotovo.

2. TIP: U akčních letenek jde o rychlost

Podívat se do New Yorku z Prahy pod deset tisíc? Zaletět si do Londýna za několik stovek? S akčními letenkami to není žádný problém. Chybné tarify leteckých společností se objevují na internetu poměrně často, nicméně většinou jsou během pár hodin opraveny. Musíš se rychle rozhodnout a vše co nejrychleji zaplatit kartou. K tomu potřebuješ mít stabilní a rychlé internetové připojení, které tě v kritický okamžik nákupu nezklame.

Vášnivým cestovatelům se vyplatí každý den sledovat agregátory akčních letenek. Pokud chceš s minimálním rozpočtem procestovat svět, neváhej se přihlásit k odběru novinek z oblíbených stránek, kde se akce na letenky objevují. Ty nejžhavější hity jsou dostupné opravdu jen chvilku. Nejvýhodnějších letenek je bez ohledu na roční období a destinaci vždy omezené množství.

3. TIP: Googlovat se vyplatí

Se svižným připojením k internetu není problém si vše předem vyhledat a ověřit. Čti recenze, koukej na hodnocení a sociální sítě. Opatrný přístup se ti opravdu vyplatí. Návštěva restaurace, kde ti nechutnalo, je svým způsobem zbytečnou investicí. Pokud chceš šetřit efektivně a utrácet pouze za služby, které za to stojí, vyplatí se ti googlovat. To platí nejen o restauracích, ale také o dalších službách. Jednou z nich je ostatně také připojení k internetu.

Ve Středočeském kraji uživatele nejčastěji trápí rychlost a stabilita jejich současného připojení. Pokud i ty platíš každý měsíc za něco, co ti nevyhovuje, je nejvyšší čas zapřemýšlet nad změnou poskytovatele. Na webu AIM na tebe čekají všechny podstatné informace a výhodná nabídka internetových tarifů s rychlostí až 400 Mbps. Nezávazně poptat internet a zjistit, co ti AIM dokáže nabídnout, je skvělým tipem, jak si zlevnit a zrychlit připojení.

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message