10 let pořadu Fanda a jeho česká banda a proč začít poslouchat právě teď

Rádio Impuls je naší nejposlouchanější rádiovou stanicí, které zpříjemňuje dny statisícům lidí. Stálicí mezi jejich pořady je již 10 let Fanda a jeho česká banda, který baví posluchače každý všední den. V čem spočívá kouzlo tohoto pořadu a proč by si jej měli naladit všichni, kteří mají zájem nejen o hudbu, ale i o výhodný internet? Povíme vám to.

Hezky česky 

Fanda neboli moderátor František Matějíček se spolu se svými kolegy Monikou Doležalovou a Petrem Vondráčkem ozývá posluchačům mezi 15. a 18.  hodinou, od pondělí do pátku. Cílem pořadu je představit to nejlepší z české a slovenské hudby spolu s notnou dávkou legrace. V pořadu nechybí pravidelná dávka hostů, kteří se dělí nejenom o svoje názory a vzpomínky, ale často představí i novinky ze svého repertoáru. Nedávno jste tak například díky Fandovi a jeho bandě mohli slyšet zcela nový kus od kapely No Name, kterou při své návštěvě uvedl zpěvák kapely Igor Timko. Nálož českých a slovenských interpretů samozřejmě neznamená, že by posluchači přišli ve vysílání o pravidelné zprávy neb dopravní informace. Tou možná vůbec nejoblíbenější částí pořadu jsou ale pro mnoho lidí kvízy, které hravou formou provětrají znalosti a zároveň představují lákavou příležitost vyhrát hodnotné ceny. Mezi nimi i... 

Rok internetu zdarma 

Pokud Fandovi a jeho české bandě zatím nefandíte, možná je načase přeladit a začít poslouchat. Kromě kvalitní české muziky totiž můžete díky svojí bystrosti vyhrát rok internetu nebo internetové televize zcela zdarma. Stačí správně vyřešit zadání soutěže a napsat do studia. Tato soutěž probíhá každý všední den a za jeden rok tak rozdáme stovky internetů a internetových televizí zdarma. Trápí vás přechod na DVB-T2 a chtěli byste vyzkoušet internetovou televizi bez závazků? Rádi byste měli doma skutečně rychlé a stabilní internetové připojení, ale místní poskytovatelé vám jej nenabízejí? Pak nalaďte Fandu! Spolu s rytmem české muziky se dozvíte i o možnostech, které vám přináší připojení po optické síti. Rádio Impuls a AIM chtějí svým posluchačům a zákazníkům přinášet to nejlepší. Soutěž o kvalitní internet zdarma na rok v pořadu Fanda a jeho česká banda v sobě kombinuje prvotřídní zábavu i jedinečnou nabídku internetových služeb. Nenechte si je upláchnout a nalaďte si od pondělí do pátku mezi 15. a 18. hodinou Rádio Impuls. 

Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
###message