Internet Borek

Co pro tebe máme:
Rychlý, stabilní, kabelový internet v lokalitě Borek a televizi Kuki se zpětným posuvem a dalšími funkcemi. Vyzkoušej si je na měsíc zdarma.
Rychlé připojení
od 280 Kč měsíčně
- zadej adresu a zjisti zda se u Vás doma zrychlila přípojka
- přechod od stávajícího poskytovatele vyřešíme za Vás
svg-curve

Internetové tarify

Kdo jsme a co děláme?

Jsme rodinná firma AIM a míříme k jedinému cíli. Poskytovat lidem domů rychlý a stabilní internet, na který se mohou spolehnout. Začali jsme už v roce 2007 a neustále rosteme. Nově nabízíme naše služby po celé ČR, tedy i v místě tvého bydliště.
Potrpíme si na promyšlených službách a kvalitní péči o naše zákazníky. Stále jsme rodinnou firmou, a proto reagujeme na všechny požadavky pružněji než velké společnosti. Zákazník pro nás není jen kapkou v moři. Poskytujeme individuální podporu a názor každého zákazníka je pro nás klíčový.

Jsi šikovný soused?

Rozumíš internetu, rád pomáháš a radíš lidem v okolí s počítačem a připojením? Pak se nám určitě ozvi, protože máš jedinečnou příležitost sobě a svým sousedům výrazně zlevnit připojení k internetu. Stačí poslat email s kontaktem na info‌‌M‌‌a1m.cz a do předmětu napsat „šikovný soused“. My ti zavoláme zpět, abychom si popovídali o možnostech vzájemné spolupráce.

Jaký máš názor na internet v místě tvého bydliště?

Po celé ČR chceme poskytovat jen to nejlepší připojení, a proto nás zajímá tvůj názor. Právě ty rozhoduješ o rychlosti a dostupnosti AIM internetového připojení v místě tvého bydliště a okolí. My v AIMu nasloucháme a reagujeme na potřeby zákazníků.

Jak to u nás chodí?

Harmonogram připojení
,
Dolní Břežany

Chcete znát kdy dojde ve Vaší ulici k přípojení / zrychlení internetu?

3 tipy, jak díky rychlému internetu chytře ušetříš

Výsledky dotazníku spokojenosti se službami hovoří jasně. Uživatele ze Středočeského kraje využívají internet nejen pro zábavu, ale také jako cestu k nejvýhodnějším nabídkám a levnějším nákupům. Inspiruj se trojicí tipů, díky kterým chytře ušetříš.

Středočeský kraj trápí stabilita internetu. Víš, jak si zařídit lepší připojení?

Podle průzkumu, kterým AIM oslovil internetové uživatele z celé České republiky, patří k největším trápením uživatelů Středočeského kraje stabilita internetového připojení. Pokud jsi na tom stejně, podívej se, co ty sám můžeš udělat pro lepší připojení.

Patříš mezi obyvatele Středočeského kraje, kteří jsou odříznutí od světa?

Na opravdu rychlé internetové připojení, se kterým je možné pohodlně stahovat velké soubory a přehrávat online video v HD rozlišení, mnoho obyvatel Středočeského kraje stále čeká. Ty mezi ně patřit již nemusíš. Řešení je na dosah!

Zákazníci v Mělníku
,
Mělník
Připojeno
connect

Díky akvizici společnosti KastenNet v roce 2012 jsme získali také mnoho nových zákazníků v Mělníků. Zákazníci jsou s námi stále a další příbývají.

Chcete internet zcela ZDARMA?

Pomozte nám s lokální propagací a získejte internet zcela bezplatně.

Studenti! Víte, jak získat opravdu rychlý internet s 10% slevou?

Studentský život v Praze, Plzni a dalších větších městech ČR se dokáže ošklivě prodražit. Ubytko, jídlo, učebnice, dojíždění, oblečení, nějaká ta zábava… v rozpočtu je třeba najít místo pro hromadu položek. Naštěstí existuje i několik věcí, na kterých můžete hned teď zásadně ušetřit. Jednou z nich je kvalitní připojení k internetu.

Pozor! Zjistěte, proč se vám ultralevný internet zpravidla pořádně prodraží

Oblíbené přísloví „Není všechno zlato, co se třpytí.“ varuje před vším, co působí na první pohled lákavě. V případě internetu je vhodné si tato slova vzít k srdci dvojnásob. Tedy za předpokladu, že chcete mít rychlé a spolehlivé připojení, které vás nezklame. Víte proč?

Co je to agregace internetového připojení?

Agregace má zásadní vliv na rychlost a použitelnost internetového připojení. I přesto mnoho běžných uživatelů vlastně ani netuší, co tento pojem znamená. Podívej se, jakým způsobem agregace funguje.

Přes kabel to jde i svižněji!

Drátové připojení má v České republice mnoho výhod od příkladné stability přes neexistující
datové limity až po rychlou odezvu. I tak se vyplatí vzhledem k rostoucím nárokům na kvalitu
internetu zkontrolovat, zdali na vaší adrese není dostupnější kabel s rychlejšími daty. Jak na
to?

Proč přejít z Wifi na pevnou síť?

„Internet zase nefunguje. To je za tenhle měsíc už potřetí!“ Takové stížnosti zaznívají v domácnostech, které využívají nespolehlivé připojení přes Wi-Fi, až nepříjemně často. Pokud jste na tom podobně, je nejvyšší čas seznámit se s výhodami kabelu.

Přejděte z datového tarifu na pevnou síť

Datové tarify byly poslední záchranou všech domácností, které nemohly nebo nechtěly k internetovému připojení využívat jinou technologii. Časy se však mění a pokrytí pevným internetem roste. Opravdu rychlou linku přes kabel za výhodnou cenu máte nyní na dosah. Jaké výhody na vás čekají?

Kdy a proč je důležitá rychlost uploadu?

Jedním z často přehlížených parametrů při výběru internetového připojení je rychlost uploadu. Podívej se, kdy a proč je rychlost odesílání dat pro uživatele důležitá. Kvalitní připojení není pouze o rychlém stahování.

Pomalý internet? Zde najdeš řešení krok za krokem

Webové stránky se najednou načítají celou věčnost a stahování větších souborů je nefalšovanou zkouškou trpělivosti. Podívej se, jak krok za krokem vyřešit problémy s pomalým internetem.

Slovník internetových surfařů. Víš, co znamená ping?

Svět internetových technologií a zkratek pro tebe nemusí být španělskou vesnicí. Znalost několika základních pojmů ti pomůže jak při výběru internetového připojení, tak při řešení různých nastavení. Podívej se na slovník internetových surfařů a získej nové vědomosti.

SOUTĚŽ: Vyhraj Samsung Smart TV, iPhone a další skvělé ceny!

Konečně je tady atraktivní online soutěž, ve které máš příležitost vyhrát opravdu hodnotné ceny. Nikdy nevíš, kdy se zrovna na tebe usměje štěstí. Jdi do toho a podívej se, jak se soutěže hned teď zúčastnit.

Online soutěž o Samsung Smart TV

Od začátku prosince spouštíme velkou soutěž, prostřednictvím které se chceme dozvědět co nejvíce informací o využívání internetu v České republice. I tvůj názor nám pomůže zjistit, jak naše služby dále zlepšovat a rozšiřovat. Neváhej se do soutěže zapojit a vyplň krátký dotazník, díky kterému máš příležitost vyhrát Samsung Smart TV a další zajímavé ceny.

Wi-Fi, nebo kabel? Konečně jasná odpověď!

Výběr typu internetu je spojen s celou řadou otázek. Minimálně v jedné z nich hraje hlavní roli srovnání bezdrátového Wi-Fi připojení s kabelem. Jaké výhody a nevýhody tato technologická řešení přináší? Odhal odpověď a vyber si internet splňující tvé požadavky.

Jak na bezdrátové připojení?

Bezdrátové připojení Wi-Fi funguje prostřednictvím rádiových spojů. Aby ti internet fungoval co nejlépe, je nutné, aby byl z místa připojení (tvého domu či bytu) přímý výhled na anténu poskytovatele. Jakékoliv překážky jako stromy či stavby mohou mít negativní vliv na kvalitu signálu. Určitou výhodou bezdrátového řešení zůstává jeho dostupnost v lokalitách, kde zatím neexistuje kabelové vedení.

Internet v okolí

###message